Acenta Sistem, Online Acente Rezervasyon & Çağrı Merkezi Sistemine Hoşgeldiniz

  • Telefon +90 850 533 1 339

  • E-Mail info@acentasistem.com

Acenta Sistem Özellikleri

Acenta Sistem

Acenta Sistem, iç pazarda (ingoing) çalışan, oteller ile kendi anlaşan, kendi turlarını düzenleyen ve satan acenteler içindir. İlaveten xml entegrasyonları yapılabilmektedir. Online rezervasyon sistemi bulunur ve sanal poslarınızı veya 3. parti ödeme sistemlerini sisteminize yükleyebilirsiniz. Back office programı ile satış, operasyon ve muhasebe modüllerini içerir.

Anlaştığınız otellere kontenjan tanımlayarak, kontenjan bitene kadar otomatik online satış yapılabilir. Diğer otellerde ise sor-sat mantığı ile rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz. Her oda-konsept bazında farklı kontenjan tanımlamaları yapabilirsiniz.

Muhasebe modülü ile fatura kesebilir, cari hesaplarınızı görebilir, kapora ödenmiş bakiyeli satışlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Muhasebe raporları size oldukça detaylı bilgiler sunmaktadır, hangi otelden ne kadar satışınız var, hangi turdan ne kazandınız kolaylıkla görebilirsiniz. E-fatura modülünün de yazılmakta olduğu ve kolayca e-fatura veya -arşiv fatura kesebileceğiniz tam otomasyonlu bir sistem şeklinde gelmektedir.

Aynı otel için birden fazla aksiyon ve indirim tanımlayabileceğiniz ekran bulunmaktadır. Örneğin: X otelinde EB indirimi ni kümülatif uygulatırken, yaş aksiyonunu kademeli olarak aynı rezervasyon için uygulayabilirsiniz.

Her kontrata özel çarpan listesi ile alış ve satış fiyatlarınızı tam olarak görebilir, arzu ederseniz satış fiyatları üzerinde periyodsal olarak değişiklik gerçekleştirebilirsiniz.

Acenta Sistem

Acenta Sistem

İnternet ve Teknoloji

Teknolojinin hızla geliştiği bir çağda web sitelerinin önemi gün gittikçe daha da değer kazanmaktadır. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi internet üzerinden pazarlama, reklam ve google optimizasyon ile hedef kitleye ulaşma , kurumunuzu en iyi şekilde tanıtma konusunda internet ve görsel medya da profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Vizyon ve Misyonumuz

Gelişmekte olan internet teknolojilerini takip ederek, teknolojinin olanakları doğrultusunda verebildiğimiz en kaliteli hizmeti sizlere sunarak sizin amaçlarınızın gerçekleşmesine sağlıyoruz. Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile güçlendirilmiş profesyonel web stratejileri yaklaşımımız ile "sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek" ve sizin isteklerinizi fazlasıyla size geri dönüşümü sağlamaktır.